http://www.bpscatering.pl/

O Nas

Jesteśmy doświadczoną firmą w zakresie usług cateringowych. Nasz profesjonalizm i dbałość o najwyższy standard usług to gwarancja udanej współpracy.

 

Firmowo

Niniejszą usługę kierujemy do  instytucji i firm, którym zależy na budowaniu przyjaznej atmosfery pracy  oraz wizerunku troskliwego  i godnego zaufania pracodawcy.  Wspólny lunch czy też przerwa obiadowa nie tylko korzystnie wpływają na integrację zespołu, ale są również  miejscem wyzwalającym kreatywność wśród pracowników.  W miłej, swobodnej atmosferze, rodzą się fantastyczne pomysły i sposoby na ich realizację. To one bywają często kluczem do szybszego i sprawniejszego rozwoju firmy.

 

Oferujemy dostawę posiłków regeneracyjnych odpowiednich dla specyfiki wykonywanej pracy, a także zestawy obiadowe w menu boxach z możliwością ich podgrzania nawet po kilku godzinach.

 

Biznesowo

Dobrze przygotowany poczęstunek jest ważnym elementem każdego spotkania biznesowego. Pozwala na nabranie sił oraz na nawiązanie relacji biznesowych i personalnych pomiędzy jego uczestnikami. Poczęstunek powinien  również wspierać i kreować prestiż spotkania tak, aby było miło wspominane przez gości.

 

W zależności od charakteru spotkania oferujemy kompleksową obsługę przerw kawowych, lunchy biznesowych, poczęstunków konferencyjnych, bankietów oraz spotkań świątecznych, uroczystych obiadów i kolacji.

 

Masowo

Catering na świeżym powietrzu w doskonały sposób uatrakcyjni każde przedsięwzięcie.

 

Uczestnikom zapewniamy organizację plenerowych miejsc konsumpcyjnych, dystrybucję beczkowego piwa, przygotowanie ciepłych potraw oraz zimne i ciepłe napoje.

Opcjonalnie proponujemy organizację strefy VIP wraz z profesjonalną obsługą kelnerską.

 

Oferujemy kompletną obsługę cateringową eventów, imprez zakładowych, pikników, grilli oraz imprez sportowo – rekreacyjnych.

 

Instytucyjnie

Zapewniamy całodniowe wyżywienie wychowanków placówek  oraz pyszne domowe obiadki, które jednocześnie są pełnowartościowymi posiłkami. Ustalamy zróżnicowane menu tak, aby potrawy zawierały niezbędne witaminy i wartości odżywcze, a przy tym kształtowały u dzieci od najmłodszych lat nawyki zdrowego żywienia.

 

Oferujemy cateringową obsługę placówek oświatowych takich jak żłobki, przedszkola, ośrodki szkolno – wychowawcze.

 

Sportowo

Dieta w życiu każdego sportowca odgrywa kluczowa rolę. Prawidłowo zbilansowana, zaopatrzy organizm w odpowiednią ilość składników odżywczych i minerałów co optymalnie wpłynie na znoszenie obciążeń treningowych  oraz usprawni  regenerację organizmu. Dyscypliny sportowe różnią się od siebie formą, długością i  intensywnością treningu.  Dlatego ważne jest dostosowanie odpowiednich zestawów posiłków dla uprawnianej dyscypliny sportowej.

 

Posiadając w tym zakresie bogate doświadczenia,  tak specjalistyczną ofertę cateringowa kierujemy do drużyn sportowych różnych dyscyplin.

Spełnimy wszelkie oczekiwania a przygotowane potrawy będą odpowiadały  nawet najbardziej wymagającym dietetykom.

W3C Validator©Prawa autorskie 2019. Hosting, Realizacja i Pozycjonowanie NEW MILLENNIUM Sp. z o.o. - nm24.pl